Skip to content
MMC-Heading_Mentorzy-Music-Masterclass
MMC-Heading_Mentorzy-Music-Masterclass
MMC_Wojciech_Olszak

Wojciech Olszak

Produkcja muzyczna / Nagrania studyjne

“Muzyka to samo dobro! Nigdy nie niesie złych emocji. Może być oczywiście mocna, czy nawet agresywna, ale nigdy nie będzie siała nienawiści. Pięknej muzyki nigdy nie stworzy zły człowiek. Amen.”

Członek Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, Stowarzyszenia Artystów Wykonawców SAWP, Polskiego Stowarzyszenia Realizatorów Dźwięku i Akademii Fonograficznej ZPAV. Współpracował z największymi polskimi gwiazdami oraz światowymi sławami, takimi jak: Eric Marienthal, Nathan East, Simon Phillips, Tommy Aldridge, Billy Sheehan czy Michał Urbaniak, który powiedział kiedyś: „Zawsze gdy słyszę w Polsce jakąś ciekawą i dobrą muzykę, to potem okazuje się, że robił ją Wojtek Olszak”.

Music-Masterclass_Podpis_Wojtek-Olszak
Music-Masterclass_Podpis_Wojtek-Olszak

Gabi Drzewiecka

Dziennikarstwo muzyczne / PR

„Jeśli każda komórka Twojego ciała mówi Ci, że muzyka jest Twoją pasją to zrób wszystko, by tę pasję w sobie rozwijać.”

Na co dzień związana z grupą TVN. Prowadziła wiele programów telewizyjnych, a także największe imprezy masowe (Sylwester TVN, Festiwal w Sopocie, Wielki Mecz). Była gospodynią programu Nowa Tonacja w Canal Plus. Przez wiele lat prowadziła autorską audycję muzyczną w Chillizet. Jest jedyną polską ambasadorką platformy TIDAL, członkiem Akademii Fonograficznej oraz wykładowcą w Akademii Menedżerów Muzycznych.

Music-Masterclass_Podpis_Gabi=-Drzewiecka
Music-Masterclass_Podpis_Gabi=-Drzewiecka
Gabi-Drzewiecka
MMC_Maciej_Ślusarek

Adwokat Maciej Ślusarek

Prawo autorskie

„Prawo autorskie powstało z myślą, by twórcy mogli rozwijać swoją twórczość. Warto o tym pamiętać, bo gdy się zapomni, efekt może być odwrotny.”

Adwokat, wspólnik zarządzający LSW Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy – warszawskiej firmy prawniczej działającej od ponad 20 lat. Zawodowo zajmuje się głównie kwestiami związanymi z branżami kreatywnymi – od filmu, muzyki, gier komputerowych do wszystkich nowo powstających obszarów działalności twórczej. Współtwórca oraz arbiter Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych. Ekspert i komentator licznych publikacji na temat prawa w Polsce oraz prelegent na konferencjach prawno-biznesowych.

Music-Masterclass_Podpis_Maciej-Slusarek
Music-Masterclass_Podpis_Maciej-Slusarek

Tomasz Ossoliński

Wizerunek

“Najpierw Cię widzą, a potem słyszą. Dlatego sam talent nie wystarczy, musicie go jeszcze interesująco opakować.”

W 2019 roku uszył kreację dla noblistki Olgi Tokarczuk na bankiet królewski w Pałacu Sztokholmskim, na który król Szwecji zaprosił laureatów Nobla. Kilkakrotnie ubierał polskich aktorów i reżyserów na filmowe festiwale, m.in. w Cannes, Wenecji i Berlinie, czy na rozdanie Europejskich Nagród Filmowych. Pięciokrotnie szył też stroje na oscarową galę, a raz w smokingu jego projektu Polak odebrał Oscara. Jest też współautorem kostiumów do opery “Traviata” w reżyserii Mariusza Trelińskiego oraz do ponad trzydziestu spektakli teatralnych, w tym dla Teatru Polonia i Och-Teatru.

Tomasz Ossolinski logo podpis
Tomasz Ossolinski logo podpis
tomasz-ossolinski-foto-scaled
MMC_Kamila-Polit

Kamila Polit

Coaching Artystyczny

“Kreacją można wygrać sprint ale tylko prawdą wygrywa się maraton. Bądź sobą i nigdy siebie nie opuszczaj.”

Managerka sztuki, współpracująca wiele lat z uznanymi instytucjami kultury w naszym kraju, tj.: Teatr Wielki – Opera Narodowa, Teatr Muzyczny Roma, a także w Stanach Zjednoczonych, tj.: LTM Management (NYC) oraz J.F. Kennedy Center for Performing Arts (Waszyngton). Pracowała u boku M. Trelińskiego i W. Dąbrowskiego. Działa także na rynku filmowym produkując filmy fabularne. W ostatnich latach jej wszechstronna działalność przełożyła się na ogromne zaangażowanie we wspieranie artystów w procesie coachingu a także w świadomym procesie budowania kolejnych kroków kariery. Trenerka osobista w programie Music MasterClass.

Music-Masterclass_Podpis_Kamila-Polit
Music-Masterclass_Podpis_Kamila-Polit

Radek Łukasiewicz

Praca nad tekstem

“Jeśli masz coś do powiedzenia, powiedz to ludziom tak, żeby czuli, że mówisz o nich. Baw się językiem i znaczeniem. Odpowiednie daj rzeczy słowo.”

Założyciel zespołów Pustki, Bisz/Radex, Polskie znaki, z którymi wydał dziesięć albumów długogrających, dostał nagrodę im. Grzegorza Ciechowskiego, był dwukrotnie nominowany do „Paszportów Polityki” i kilkukrotnie do „Fryderyków”. Jego teksty śpiewają m.in. Artur Rojek, Monika Brodka, Piotr Zioła. Współpracował z takimi artystami jak Vito Bambino, Maria Peszek, Taco Hemingway, Katarzyna Nosowska, Muniek Staszczyk, Fisz Emade, Dorota Masłowska. Komponował muzykę do spektakli teatralnych w Teatrze Rozmaitości w Warszawie, Teatrze Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, Teatrze Studio, Teatrze Ateneum, w Klubie Komediowym oraz do filmów i reklam. Stypendysta Ministra Kultury.

Music-Masterclass_Podpis_Radek-Lukasiewicz
Music-Masterclass_Podpis_Radek-Lukasiewicz
MMC_Radek-Lukasiewicz